tłumacz francuskiego

 

Nauka języka francuskiego

Jako nauczyciel i lektor języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem, proponuję naukę języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, zajęcia indywidualne, jak również w mini-grupach dwuosobowych.

Łącząc tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi, stawiając przede wszystkim na komunikację, korzystając z gier językowych oraz materiałów telewizji francuskojęzycznej i Internetu, pracujemy nad zdobywaniem nowych kompetencji językowych w tempie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta.

Młodzież chętnie przygotuję do egzaminów maturalnych oraz egzaminów DELF.

Moja oferta skierowana jest także do osób dorosłych, silnie zmotywowanych do nauki ze względu na plany zawodowe, jak również i do tych, którzy są oczarowani brzmieniem tego pięknego języka i chcieliby, oprócz nauki, dowiedzieć się czegoś więcej na temat Francji, jej mieszkańców i innych krajów francuskojęzycznych.

Dysponuję licznymi pomocami dydaktycznymi, począwszy od gier planszowych, poprzez prasę, płyty, podręczniki czy lekturki w języku francuskim, a na materiałach przygotowujących do egzaminów maturalnych i DELF skończywszy. Nieustannie poszukuję wszelkich nowinek i uzupełniam swoją biblioteczkę.

Wszystkim proponuję również naukę poprzez komunikator Skype.

Gwarantuję skuteczność i indywidualne podejście do ucznia. Zapewniam profesjonalizm oraz miłą atmosferę.

Lekcji udzielam u siebie w domu lub u klienta na terenie Jeleniej Góry.